fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator
Köögimööbli valmistamine www.alardimoobel.ee Alardi Mööbel

Köögimööbli valmistamine

 

Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine (7)

Köögimööbel.  

Uue köögi tellimine tekitab tõelist ootuseäravust. Värskemad trendid ja uusimad võimalused muudvad toiduvalmistaminse lõbusaks ning köögi suurepäraseks kohtumis- ja söömiskohaks. Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine (7)Köök on koht, kus inimesed veedavad suurema osa ajast, mistõttu peab iga element olema funktsionaalne, looma hubasust ja olema majaga samas stiilis. Köögimööbli tootmisel kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja tarvikuid. (Blum, Hettich, Egger, GTV).

Igal köögil on alati mitu tahku:      

Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine

  • Kuju. Köök peab olema mitte ainult ilus vaadata, vaid seonduma ka isikliku stiiliga. Lisaks sellele tuleb disaini puhul arvestada individuaalsete soovide ja valitsevate mööbli trendidega.
  • Funktsionaalsus. Köögimööbli valmistamine peab olema ka funktsionaalne. Üldiselt tuleb konstruktsKöögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine iooni puhul silmas pidada, et töövood oleksid ergonoomilised, juurdepääs lihtne ja hoiuruumi piisavalt, et rahuldada kasutajate vajadusi.
  • Lihtne avada ja sulgeda. Uste, sahtlite ja seinakappide jaoks on lai valik kõrgtasemelisi avamis- ja sulgemissüsteeme.
  • Pehme sulgemine. Korralik pehme sulgumise süsteem tagab esipaneelide vaikse ja sujuva sulgumise, olenemata sellest, kui kõvasti neid sulgeda.
  • Elektriline avamissüsteem. Piisab ühest puudutusest esipaneelidele, et sahtlid ja seinakapid avaneKöögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine ksid liueldes ja sulguksid taas pehmelt ja vaikselt tänu sisseehitatud pehme sulgumise mehhanismile. Seinakappida sulgumiseks vajutage vaid käeulatuses olevat nuppu.
  • Mehaaniline avamissüsteem. Mehaaniline avamissüsteem võimaldab Teil avadakäepidemeta esipaneele ühe puudutusega. Sulgemiseks vaid vajutage või lükake õrnalt sahtleid ja uksi.Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine
  • Materjal.
  • Köögi fasaadid (melamiinkattega puitlaastplaadid, täispuit, akrüül, spoon). Kivist köögitasapinnad (graniit, marmor, kvarts, komposiitkivi ja keraamika). Tammest
  • Tehnika

Nõuanded oma köögi tellimiseks

Ruumi suurus. Missugused on Teie uue köögi jaoks mõeldud ruumi suurused?
Ühendused. Missugused ühendused on olemas (vesi, elekter jne)?Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine (7)
Hoiuruum. Kas Teil on täiendavaid hoiuruume? (nt sahver, kelder …)
Leibkonna suurus. Mitu inimest Teie majapidamises elab?
Harjumused. Missugused on Teie poeskäimis-, toiduvalmistus- ja söömisharjumused?
Elustiil. Missugust funktsiooni peaks Teie köök täitma? (Meelelahutus, pelgalt köögitööd jne.)
Köögimööbli valmistamine,Köögimööbel, garderoobid, liuguksed, lükanduksed, eritellimusmööbel, köögi tellimine
Köögimööbli projekteerides mõtleme pisiasjadeni läbi iga detaili –alates kvaliteetsetest materjalidest ja sisse ehitatud seadmetest kuni liugsüsteemide, tõstemehhanismide ja muude furnituurideni.
Meie meeskond valmistab Teile funktsionaalsete mugavustega köögimööbli Teie disainiprojekti järgi ja lühikese tähtajaga.

www.alardimoobel.ee