fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator

Mööbli paigaldus ja kokkupanek

Igaüks, kes on kunagi kokku puutunud isegi väikese kapi kokkupanemisega, saab aru, et see töö on mahukas ja tihti pole üldsegi lihtne ülesanne. Aga see, et mööbli kasutamise kestvus sõltub kvaliteetsest montaažist, kahjuks paljud ei tea.

Mööbli paigaldus ja kokkupanek. Uue mööbli tellimisel või ostmisel tuleb kindlasti mööblit ka kokku panna või paigaldada. Isegi transportimisel või kolimisel tuleks suuremad mööbliesemed monteerida ja korralikult pakendada.Mööbli paigaldus ja kokkupanek Mööbli paigaldus ja kokkupanek

Kuna tegeleme mööbli valmistamisega ja igapäevaselt tegeleme mööbli montaaziga, siis teeme seda väga profesionaalselt, kokkuhoides Teie ajalist resurssi ja raha. Teame oma tööd, on suur kogemus mööbliga (vahest tulevad keerulised ülesanded), seetõttu selles valdkonnas oleme väga kvalifitseeritud.

Mööblit võib kokku ka omaltpoolt panna, kuid arvestage, et sellel võib kuluda väga palju aega ja midagi võite kogemata valesti panna, mille tagajärjel on midagi ebarahuldav. Seetõttu tuleks usaldada mööbli paigaldamist oma ala profesionaalidele.

  • Kodusisustuse paigaldamine
  • Kontorisisustuse paigaldamine
  • Köögimööbli paigaldamine
  • Garderoobilahenduste paigaldamine
  • Raamide, stendide, kodutehnika, peeglite, riiulite jne paigaldamine

www.alardimoobel.ee