fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator
köögimööbel eritellimusel
köögimööbel eritellimusel
köögimööbel eritellimusel

Köök

Köögimööbli valmistamine

Köögimööbel ja köögiruum peaksid olema hubased, funktsionaalsed ja säilitama ühtne maja stiil.

Kvaliteetne ja korralikult projekteeritud köögimööbel, mis on valmistatud meie meistritega tagab mugavuse, esteetilise naudingu ja pika kasutusea.

Köögimööbli kujundamine

Köögi kuju, materjalide, värvide, mehhanismide, furnituuri ja lisavõimaluste valik on tohutu. Meiega ühendust võttes saab Teie projekt meie disainer-konsultandi ülesandeks.

Nõustamisprotsessi käigus pakub konsultant Teile lahendusi erinevatest hinnakategooriatest. Kindlasti leiate selle, mis sobib Teie eelarvega.

Köögimööbli valimisel on oluline pöörata tähelepanu järgmistele komponentidele:

Köögimööbli materjalid. Kvaliteetsed materjalid on töökindluse ja esteetika aluseks. Kaasaegsete ja vastupidavate materjalide valik loob Teie kööki vastupidavad ja stiilsed lahendused.

Peamiste materjalide valikus on: puitlaastplaat, MDF ja täispuit.

  • Lamineeritud puitlaastplaat – on üks odavamaid materjale, mida kasutatakse tavaliselt karkassi osaks tänu mõõduka hinna ja tugevuse kombinatsioonile.
  • MDF – on kallim ja vastupidavam materjal, mida kasutatakse sagedamini köögimööbli fassaadide kujundamisel.
  • Täispuit – kasutatakse fassaadi kujundamisel üha vähem, eelistades spoonitud MDF-i, kuna naturaalne puit on kallis materjal.

Samuti on saadaval erinevad lahendused töötasapindade ja seinapaneelide kujundamiseks. Alates kõrgsurvelaminaadist ja täispuidust kuni klaasi, kvartsi ja looduskivini.

Pakume oma klientidele parima kvaliteediga materjale. Selles loendis on sellised kaubamärgid nagu: Egger, Rehau, Fenix, TechniStone ja palju teisi.

Köögimööbli furnituur ja mehhanismid. Tehnoloogilised mehhanismid mitte ainult rõhutavad stiili, vaid pakuvad ka kõrget funktsionaalsust.

Me pakume erinevat tüüpi käepidemeid, sahtleid, nurga- ja prügisüsteeme, hingesid, tõstukeid ja palju muud. Kasutame järgmiste kaubamärkide mehhanisme: Blum, Hettich, Häfele, Kesseböhmer, Viefe ja teisi.

Köögitehnika ja -seadmed. Kaasaegsed kodumasinad, uuenduslikud seadmed ja tehnoloogiad garanteerivad tõhusa toiduvalmistamise ja loovad kasutusmugavuse.

Meie disainer-konsultant aitab Teil valida kodumasinaid ja santehnikat, arvestades parameetrite sobivust köögimööbliga.

Meie spetsialistid integreeruvad seadmed mööblisse ja teevad ühenduse kohapeal.

Sobivate kodumasinate ja santehniliste seadmete valikul kasutame E-lux ja HeaHind e-pood kataloogi.

Ruumilised piirangud. Ruumi efektiivsuse maksimeerimiseks kohandatud paigutuse väljatöötamisel peate arvestama oma köögi suurusega ja kujuga.

Ruumi omaduste põhjal meie disainer valib välja kõige optimaalsema paigutuse.

Eelarve. Teie kööki lahendusi valides kohandame need vastavalt teie eelarvele, ilma et see kahjustaks valmistoote kvaliteeti.

Päringust paigalduseni

Päring. Alustamiseks esitage päringu, mis peab sisaldama:

  • Soovitud köögimööbli põhimõõdud
    ruumide fotodega.
  • Näide fotod ja soovide nimekiri.
  • Tarne- ja paigaldus aadress.

Samuti võite saata oma kujundusprojekti meie e-posti aadressile.

Kooskõlastamine. Meie disainer-konsultant koostab Teie päringu põhjal esialgse hinnapakkumise, mida vajadusel korrigeeritakse vastavalt Teie vajadustele.

Mõõdud. Pärast kõigi tellimuse üksikasjade kokkuleppimist teeb meie meister ruumi täpsed mõõdud, mille järgii valmistatakse köögimööbli.

NB! Ruumi mõõdud võetakse kui ruum on täiesti viimistletud.

Valmistamine. Köögi valmistamise protsess kestab kuni 6-7 nädalat, kuid kiire vajaduse korral saame lisakulu arvestades kiiremini toota.

Tarne. Tarne Tallinna piires on hinna sees. Tarne väljaspool linna arvestatakse hinnapakkumise koostamisel.

Paigaldus. Köögimööbli paigaldamine võtab olenevalt projekti keerukusest tavaliselt 1-2 päeva ja selle teostavad meie meistrid.


Võite meid usaldada, sest:

Üle 10 aasta eduka tegevuse jooksul

oleme tootnud juba üle 1000 köögi.


Selleks, et jätta päringu:

Saada päring meie meilile info@alardimoobel.ee

või kasuta mööbli maksumuse kalkulaatorit.