fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator

Alardi Mööbel OÜ

Meie firma põhiprintsiibid on kvaliteet, professionaalsus ja täpsus

ALARDI mööbel on asutatud 2013 aastal. Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis areneb dünaamiliselt Eesti ja Skandinaavia turul, tootes kvaliteetset, funktsionaalset ja stiilset eritellimusmööblit. Meie ettevõttes töötavad kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistid, kes suhtuvad oma töösse loominguliselt, teevad Kliendiga tihedat koostööd. Teie käsutuses on suur ja mitmekesine valik materjale mööbli valmistamiseks. Meie mööblitehase tootmisvõimsused võimaldavad täita tellimuse kiiresti ja tähtajaks. Mööblit valmistatakse tänapäevaste kõrgtehnoloogiliste Saksa seadmetega, mis garanteerivad kõrge kvaliteedi. Töötame nii era- kui juriidiliste isikutega.

Signature

Teie meeskond,

Alardi Mööbel OÜ

Awesome Image

.....

Meid eristab teistest ettevõtetest iga kliendi individuaalne kohtlemine ja paindlikus, oma ala parimad spetsialistid ja tähelepanelikud mänedžerid, suurepärane teenindus ning loominguline töössesuhtumine. Firmast ALARDI Mööbel tellitud mööbliga saab interjööri teha tõeliselt stiilseks, ainulaadseks ja hubaseks. Meil on alati hulgaliselt värskeid ideesid, kuidas interjöörile kordumatu stiil anda, sinna mööblit sobitades.

Awesome Image

.....

Toodame tellimus mööblit restoranidele, kohvikutele, hotellidele, kontoritele ja kauplustele. Tänu hästi organiseeritud tööle ja oma tehnoloogiate kasutamisele on meie mööbel jõukohaste hindadega. Võtke meiega ühendust ja me püüame teha nii, et jääksite meie teeninduse ja töökvaliteediga rahule!