fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator
Eritellimusmööbel, köögimööbel, köögi tellimine, köögi tellimine Tallinn, garderoobid, lükanduksed, liuguksed

Mööbli kokkupanek

Mööbli kokkupanek. Tellitav mööbel on alati vajalik kliendil ise monteerida, kuna saabub detailidena. Kuna mööbli kokkupanek vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele võib liiga keeruliseks muutuda ja on väga tähtis paigaldamisjuhendi algoritm, siis iga vale samm võib pöörduda teie Vastu

Mööbli paigaldus võib osutuda raskeks ja kauakestvaks kui pole käepärast vajalike kogemusi ja tööriistu ning nende soetamine paari asja jaoks ei ole otstarbekas. Meil on tööriistad ja meeskond kellel on kogemused, oskused ning teadmised kuidas Teie mööbel kokku käib.

Paigaldame ja paneme kokku mööbli iga suuruse ja keerulisusega, alates pisematest mööbli detalidest nagu beebi voodi kuni kogu büroomööbli intsallimine. Kolimisspetsialistid paigaldavad erineva keeruksega kapid, kummutid, voodid, riiulid, pildid, lauad, toolid, moodulmööbel. Sammuti paigaldame ka vajavad esemed seina, lakke või mujale kuhu vaja.

Olete soetanud endale kaua oodatud uue mööbli?

Õnnitleme! 🙂

  • Aga kes tegeleb vana mööbli demontaaziga ja uue mööbli paigaldusega? Igaüks, kes on kunagi kokku puutunud isegi väikese kapi kokkupanemisega, saab aru, et see töö on mahukas ja tihti pole üldsegi lihtne ülesanne. Aga see, et mööbli kasutamise kestvus sõltub kvaliteetsest montaažist, kahjuks paljud ei tea.
  • Peale selle, furnituuri ja erinevate kinnitusvahendite paigaldamine eeldab spetsiaalsete tööriistade olemasolu. Usaldades mööbli kokkupanek ja paigaldamine asjatundmatu spetsialisti kätesse, siis Te riskite mitte ainult mööbliga, vaid ka sisekujunduse ja kodumasinatega. Just nimelt professionaalne mööbli kokkupanek hõlmab endas mitmekülgsust ja tervikliku lähenemist, sest oma ala proffesionaal mitte ainult võtab arvesse kõik pisiasjad ja paigaldab vajalikud mööbli ja sisekujunduse fragmendid, kuid ka ühendab elektri- ja santehnilised seadmed, installeerib valgustuse, kvaliteestselt ja kiirelt paigaldab majapidamistehnika.
  • Pöördudes meie poole, Te mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid saate ka garantii tehtud tööle.