fbpx

+372 5593 3880 info@alardimoobel.ee

Kalkulaator

Lauri

Tööga olen väga-väga rahul. Riiul sai just selline nagu vaja ning kõik kokkulepped pidasid vett. Juba mõtlesime naisega, kas on vaja veel midagi tellida – praegu ei tulnud pähe, aga kui vaja peaks olema, siis teame kuhu pöörduda. Veelkord hea töö eest tänades!

Mari-Ann

Jäin meeste tööga väga rahule ja kindlasti tellin veel, kui analoogset abi on vaja. Palun öelge neile veel suured tänud edasi.

Мария

Добрый день! Хочу выразить слова благодарности вашей фирме за проделанную работу. Был заказан шкаф-купе в коридор. Были учтены мои пожелания, а также советы специалиста. Ценовое предложение было четкое и развернутое. В быстрые сроки (менее 4-х недель) была выполнена работа по установке. Все было сделано качественно и аккуратно.

Виктория

Благодарность за качество и доступность, за цену, которая «не кусается» и отдельное спасибо за оправданное доверие, так как я все же переживала, как все встанет. Сделали все довольно быстро в течении 2-х недель, привезли, установили. Прекрасно смотрится в новой прихожей.

Malle

Olen tohutult tänulik – tõesti, siiralt, kogu südamest. Olete ägedad! Väga tänades ja tervitades Uute kohtumisteni ja edu Teie tiimile!

Moonika

Tänan südamest professionaalse töö ja teenindusleti eest! Tunnete oma tööd ja oskate suhelda. Hind on samuti super. Edu teile soovides! Tervitades, Moonika (Raivo abikaasa)

Kristel

Suur tänu! Väga rahule jäin, väga elegantne ja peen töö oli tehtud! Vabandan, et nii nõudlik olin )) Väga tublid ja asjalikud mööblimehed olete!

Ivo

Oli väga meeldiv koostöö. Soovitan teistelegi, kel häid liuguksi vaja.

Julia

Suured tänud Teile!  Kiire ja korralik töö, asjalik suhtumine. Lisaks kõigele muule oskate ka naeratada ning vestlust pidada 🙂 Väga kvaliteetne ning sõbralik teenindus, kindlasti soovitan!

Mia & Leela

Teie firma teeb väga head tööd. Julgelt soovitan Teid kõikidele, kel on vaja individuaalse lahendusega mööblit!